KOSZYK JEST
PUSTY

602 38 66 43

sklep@monrin.info

Aktualności

sie21

Jak prawidłowo myć włosy

  Niby każdy wie jak myć włosy, bo robimy to od dziecka najczęściej zawsze tak samo. Czy na pewno zawsze służy to włosom, które chcemy mieć mocne, miękkie i lśniące. Czy przygoda Staszka Palucha z szamponem w łazience Oli w komedii „Miś” Stanisława Barei, może się nam przydarzyć?

sie  21
Więcej
maj28

Ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych RODO

maj  28
Więcej
maj01
Piękne paznokcie

Wzmacnianie paznokci

W naturze siła
O urodę i wygląd dbano już w starożytności. Znane były różne preparaty kosmetyczne oraz środki pochodzenia naturalnego: zioła, owoce, minerały i inne dary natury. Wizytówką każdej dbającej o siebie kobiety są zadbane paznokcie, ich wygląd wpływa na nasze samopoczucie. I jest to jak najbardziej normalne. Problemy takie jak rozdwajanie paznokci, łamliwość, przebarwienia, nałogowe obgryzanie potrafią spędzić sen z powiek
maj  01
Więcej
kwi04

Strać zbędne kilogramy ale nie włosy

Odchudzanie zazwyczaj przynosi pozytywne efekty, tracimy niechciane kilogramy i ogólnie czujemy się lepiej. Niestety zdarza się, że zbyt gwałtowna redukcja masy ciała przynosi również negatywne konsekwencje. Często diety pozbawiają nas również z koniecznych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin i minerałów. Te braki nie tylko osłabiają włosy, ale powodują ich wypadanie.
kwi  04
Więcej
mar21

Palma Sabałowa na ratunek włosom

Palma sabałowa (saw palmetto, sabal minor) jest najczęściej występującą palmą. Rośnie w okresowo suchych, widnych lasach Antyli i wysp Bahama. Występuje na wybrzeżu Atlantyku, na Florydzie, także na południu Europy i w Afryce Płn. Owoce tej palmy, będące niewielkimi czarnymi jagodami, są wykorzystywane od lat w medycynie naturalnej.
mar  21
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl