KOSZYK JEST
PUSTY

601 22 60 01

sklep@monrin.info

Herbaty Pukka

sie31
Ekologiczne herbaty Pukka

Herbaty Pukka

Witamy w świecie unikalnych ziołowych herbat Pukka.Herbaty, które dodadzą Ci energii, herbaty które Cię ukoją, takie które Cię orzeźwią i pokrzepią i herbaty które ożywią Twoje zmysły.

Pukka zawitała do Polski, aby i u nas każdy miał możliwość rozkoszować się kubkiem ekologicznej, ziołowej herbaty oraz sięgnąć do serca Ajurwedy aby zmieniać swoje życie. Pukka wprowadza harmonię i pozytywny wpływ na otoczający świat.

Pukka  - w języku hindi znaczy doskonały, tak jak wszystkie preparaty wytwarzane przez firmę. Stosuje wyłącznie ekologiczne składniki najwyższej jakości. Unikalne ekologiczne suplementy diety oraz wielokrotnie nagradzane herbaty bazują na głębokiej mądrości Ajurwedy - „ sztuki życia mądrze”.

"Zdrowie nasze i naszej planety są ze sobą ściśle powiązane. Ekologia to właśnie zrozumienie tych powiązań dlatego chcieliśmy, by Pukka była ich żywym dowodem."                                                                                                                    

PUKKA Collection Mix herbat ekologicznych Polecamy wyjątkowy zestaw pięciu wybranych herbat PUKKA z certyfikatem Europejskiego Rolnictwa Ekologicznego.

sie  31
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl